Wyjątkowe widowisko telewizyjne Chińskiej Grupy Mediów, przygotowywana z okazji Chińskiego Nowego Roku, gala Święta Wiosny 2024 z pewnością olśni widzów na całym świecie.

Uznana przez Księgę Rekordów Guinnessa za najczęściej oglądany program telewizyjny na świecie, gala przekształciła się w spektakl niosący przekaz chińskiej kultury, szerzący radość i stale uświetniający obchody Nowego Roku wśród społeczności chińskiej na całym świecie.

Tegoroczna Gala Festiwalu Wiosny, posiadająca bogatą 40-letnią historię, zapowiada audiowizualną ucztę dla publiczności z całego świata. Gala obejmuje śpiew, taniec, operę, rozmowy i skecze, odzwierciedla codzienne życie i stanowi platformę dla ludzi ze wszystkich środowisk do dzielenia się swoimi aspiracjami dotyczącymi lepszej przyszłości.

Zaznacz w kalendarzu datę 9 lutego 2024 r. i godzinę 20:00 czasu pekińskiego (13:00 czasu polskiego) i przygotuj się na największe w roku globalne wydarzenie telewizyjne.

Rok 2024 jest w chińskim kalendarzu księżycowym Rokiem Smoka. Ten znak symbolizuje pomyślność, mądrość i siłę w tradycyjnej chińskiej kulturze. Gdziekolwiek jesteś, dołącz do nas i świętuj Chiński Rok Smoka podczas gali.

źródło: polish.cri.cn