Rissai Valley, najnowszy ośrodek w prestiżowym portfolio Ritz-Carlton Reserve, został oddany do użytku w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Jiuzhaigou, w południowo-zachodniej prowincji Syczuan w Chinach.

Rezerwat Jiuzhaigou charakteryzuje się scenerią górską – występują tu skaliste turnie, liczne wysokogórskie jeziora, wodospady i gęste lasy. Część doliny objęta jest ochroną w ramach Parku Narodowego Jiuzhaigou. Żyje tu kilka zagrożonych gatunków zwierząt, m.in. panda wielka. Rezerwat w 1992 roku wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

– Cieszymy się, że możemy zadebiutować w Rissai Valley, pierwszym w Chinach obiekcie Ritz-Carlton Reserve, jednym z najpiękniejszych i najbardziej bogatych kulturowo obszarów na świecie. Rissai Valley to szósta nieruchomość w naszym portfelu ekskluzywnych posiadłości na całym świecie, oferująca niezapomniane doświadczenia, wywodzące się z lokalnych więzi międzyludzkich. Nasi goście będą mogli obcować z rdzenną kulturą i tradycjami Jiuzhaigou – powiedziała Tina Edmundson, szefowa działu marek luksusowych w Marriott International.